Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart ODS soubor (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart ODS soubor zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný ODS soubor. Vektorová ilustrace ODS soubor je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný ODS soubor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODS soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek ODS soubor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODS soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1386x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 569 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli ODS soubor se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart ODS soubor se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Santova asistentka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Meloun cukrový zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Didgeridoo ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, kliparty, ODS soubor, download, cliparts, svg, Symboly, ODS soubor, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakáty, office, webové stránky, inkscape, corelDraw, word, dokumenty, eshop, avatar, články, Facebook, diář, památník, textové dokumenty, etikety, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Páv ke stáhnutí, vektorový obrázek Parní lokomotiva zdarma nebo vektorový obrázek Koktejl zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.