Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Švýcarský nůž (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Švýcarský nůž zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Švýcarský nůž. Klipart Švýcarský nůž je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Švýcarský nůž zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Švýcarský nůž ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Švýcarský nůž ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1190
1280x952
800x595
500x372
160x119

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 832 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Uliphant / uliphant

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Švýcarský nůž s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Švýcarský nůž je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Raketoplán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čínský Nový rok zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Pes ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Nástroje, ke stažení, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, ilustrace, klipart, svg, Švýcarský nůž, vektorový obrázek, Švýcarský nůž, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, inkscape, Twitter, PowerPoint, profilovka, video, diář, památník, avatar, openOffice, škola, etikety, pozvánky, word, blog, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Růžové brýle ke stáhnutí, vektorový klipart Mapa Egypta zdarma nebo obrázek, klipart Rovníková Guinea zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.