Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Švýcarský nůž (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Švýcarský nůž zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Švýcarský nůž. Klipart Švýcarský nůž je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Švýcarský nůž? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Švýcarský nůž zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Švýcarský nůž ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Švýcarský nůž ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1190
1280x952
800x595
500x372
160x119

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 832 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Uliphant / uliphant

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Švýcarský nůž s vašimi známými a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Švýcarský nůž se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červené L ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vlha pestrá zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Svlačec ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Švýcarský nůž, Nástroje, klipart, ke stáhnutí, cliparts, Švýcarský nůž, obrázek, free, ilustrace, download, grafika, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: corelDraw, web, články, avatar, Twitter, video, diář, Instagram, památník, plakáty, referáty, PowerPoint, profil, plakát, word, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Myška ke stáhnutí, obrázek, klipart Basa zdarma nebo vektorový klipart Osciloskop zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.