Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santa Panda (Vánoce) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa Panda zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Santa Panda. Klipart Santa Panda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Panda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Santa Panda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Panda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1436x1600
1148x1280
718x800
448x500
143x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 151 736 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: shu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Santa Panda s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Santa Panda se nachází v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek WMV ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Medvídě ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Straka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, ilustrace, klipart, Vánoce, obrázek, cliparts, free, ke stáhnutí, download, zdarma, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokument, profilovka, eshop, fotokniha, corelDraw, openOffice, Instagram, památník, pozvánky, Twitter, inkscape, seminární práce, web, blog, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Sókratés zdarma, vektorový klipart Spokojený kuchař ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Zelená ozdoba ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.