Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Santa Panda (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa Panda zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Santa Panda. Klipart Santa Panda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Santa Panda? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Panda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa Panda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Panda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1436x1600
1148x1280
718x800
448x500
143x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 151 736 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: shu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Santa Panda sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Santa Panda se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Talíř s příborem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelená vajíčka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Jennifer Lopez zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Santa Panda, cliparts, Vánoce, download, ke stažení, svg, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, vektor, ilustrace, Santa Panda, ilustrační obrázek, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, články, památník, škola, seminární práce, plakáty, office, prezentace, kalendář, Adobe Illustrator, avatar, plakát, diář, inkscape, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Barevná vejce zdarma, obrázek, klipart Katleja ke stáhnutí nebo vektorový klipart Červené Y ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.