Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Santa Panda (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa Panda zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Santa Panda. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Panda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa Panda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Panda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1436x1600
1148x1280
718x800
448x500
143x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 151 736 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: shu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Santa Panda s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Santa Panda se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ježovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Baklažán ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Basa ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, ke stažení, svg, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, free, grafika, Santa Panda, cliparts, zdarma, ilustrace, Santa Panda, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Facebook, referáty, dokumenty, časopis, Twitter, eshop, plakáty, plakát, profilovka, avatar, inkscape, video, škola, prezentace, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Zlatá vlajka ke stažení, vektorový obrázek Plameňák ke stažení nebo vektorový obrázek Dýně halloween ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.