Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Delfín, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Delfín zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Delfín. Klipart Delfín je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfín zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Delfín ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfín ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 997 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: StymShinji

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Delfín je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart FIAT Nuova 500 zdarma Podívejte se i na obrázek Viola ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Motorkářská helma ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, ke stáhnutí, free, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, ke stažení, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, Delfín, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: fotokniha, office, textové dokumenty, dokumenty, webové stránky, avatar, prezentace, Pinterest, památník, plakáty, profil, profilovka, word, web, corelDraw, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Vánoční jmenovka zdarma, klipart Chilli papričky ke stažení nebo ilustrace Drozd šedohlavý ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.