Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Delfín, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Delfín zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Delfín. Klipart Delfín je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfín zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Delfín ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 997 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: StymShinji

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Delfín se nachází v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Molo ke stažení Podívejte se i na klipart Pivní sud ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, Delfín, kliparty, download, ke stáhnutí, Delfín, Zvířata, zdarma, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: web, dokument, openOffice, profil, Pinterest, škola, památník, profilovka, pozvánky, Twitter, corelDraw, Instagram, kalendář, word, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mapa Laosu ke stažení, ilustrace Injekční stříkačka ke stáhnutí nebo vektor Jahodník zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.