Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Delfín, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Delfín zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Delfín. Klipart Delfín je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfín zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Delfín ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfín ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 997 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: StymShinji

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Delfín patří do sekce Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Romantický dárek zdarma Podívejte se i na vektor Čaj s cukrem ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Bhútánu ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, download, ke stažení, ilustrace, cliparts, Delfín, Zvířata, vektor, Delfín

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, památník, dokumenty, profil, avatar, Twitter, referáty, openOffice, škola, časopis, pozvánky, plakáty, webové stránky, blog, Adobe Illustrator , inkscape

Mezi hezké kresby patří i vektor Meč zdarma, obrázek Srdce v obálce ke stažení nebo klipart Úd ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.