Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Duhové srdce, Láska pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duhové srdce zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Duhové srdce. Vektorová ilustrace Duhové srdce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duhové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Duhové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duhové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1363
1280x1090
800x681
500x426
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 885 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Duhové srdce se nachází v sekci Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Trpajzlík ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mapa Sýrie zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Amor ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, svg, obrázek, grafika, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, cliparts, ke stažení, Láska, Duhové srdce, Duhové srdce, klipart

Doporučené použití klipartu: word, webové stránky, Adobe Illustrator , plakáty, openOffice, škola, referáty, dokument, corelDraw, časopis, pozvánky, seminární práce, profilovka, office, textové dokumenty, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Ježíš Kristus ke stáhnutí, obrázek Cuba libre zdarma nebo klipart Profesor ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.