Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Duhové srdce, Láska pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duhové srdce zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Duhové srdce. Kreslená ilustrace Duhové srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duhové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Duhové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duhové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1363
1280x1090
800x681
500x426
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 885 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Duhové srdce patří do sekce Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Marihuana zdarma Podívejte se i na vektor Hmyzák ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace AMR ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, vektor, zdarma, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, kliparty, Duhové srdce, obrázek, Duhové srdce, ilustrace, ke stažení, cliparts, download, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, corelDraw, office, profil, PowerPoint, škola, fotokniha, časopis, webové stránky, word, plakát, seminární práce, openOffice, kalendář, profilovka, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektor Aerobik zdarma, obrázek Roštěná ke stažení nebo klipart Kleště ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.