Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Duhové srdce, Láska pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duhové srdce zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Duhové srdce. Kreslená ilustrace Duhové srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duhové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Duhové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duhové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1363
1280x1090
800x681
500x426
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 885 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Duhové srdce se nachází v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Filmové srdce ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Webkamera zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Tři králové ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, free, svg, Láska, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, grafika, download, zdarma, obrázek, Duhové srdce

Doporučené použití klipartu: články, Instagram, památník, webové stránky, blog, word, dokumenty, avatar, Adobe Illustrator , Facebook, plakáty, časopis, fotokniha, PowerPoint, Pinterest, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Nindža ke stáhnutí, obrázek Wyoming zdarma nebo klipart Mapa Slovenska ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.