Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Duhové srdce, Láska pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duhové srdce zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Duhové srdce. Kreslená ilustrace Duhové srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duhové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Duhové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duhové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1363
1280x1090
800x681
500x426
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 885 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Duhové srdce se nachází v kategorii Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace XML ke stažení Podívejte se i na klipart Nanuk ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Libérie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, Duhové srdce, klipart, ke stažení, kliparty, Duhové srdce, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, Láska, download, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, blog, památník, Twitter, webové stránky, dokument, seminární práce, textové dokumenty, corelDraw, plakát, fotokniha, web, word, kalendář, dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Karafiát ke stažení, ilustrace Hard disk ke stáhnutí nebo vektor Pivo v plechovce zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.