Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zkamenělé stopy (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zkamenělé stopy zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zkamenělé stopy. Pakliže si chcete obrázek Zkamenělé stopy stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zkamenělé stopy zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zkamenělé stopy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zkamenělé stopy ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1256
1280x1005
800x628
500x393
160x126

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 108 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Juhele

Líbí se vám klipart Zkamenělé stopy? Pak se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Zkamenělé stopy patří do kategorie Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Skládací mapa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dopravní nehoda ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Billie Piper ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, obrázek, grafika, klipart, ilustrace, Zkamenělé stopy, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, kliparty, download, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, Twitter, wordpress, web, památník, Facebook, referáty, profilovka, fotokniha, office, pozvánky, časopis, avatar, openOffice, eshop, články

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Digitální znak 5 ke stažení, ilustrace Červená srdíčka ke stažení nebo klipart Bandoneón ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.