Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tui zpěvný, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tui zpěvný zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Tui zpěvný. Klipart Tui zpěvný je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tui zpěvný? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tui zpěvný zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tui zpěvný ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tui zpěvný ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1583
1280x1267
800x792
500x495
160x158

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 058 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Tui zpěvný je v kategorii Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nekouřit ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kůň zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté V ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Tui zpěvný, download, svg, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, Ptáci, ilustrační obrázek, vektor, free, cliparts, klipart, Tui zpěvný, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, inkscape, plakáty, textové dokumenty, Adobe Illustrator , dokumenty, webové stránky, seminární práce, blog, word, Pinterest, profilovka, Facebook, pozvánky, corelDraw, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Netopýři ke stáhnutí, vektor Download zdarma nebo obrázek Černý pěšec ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.