Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Vánoční svíčky (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční svíčky zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Vánoční svíčky. Klipart Vánoční svíčky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svíčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční svíčky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svíčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1385
1280x1108
800x692
500x433
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 927 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: pterjan

Tento obrázek s názvem (Vánoční svíčky) můžete sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Vánoční svíčky patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šedozelená stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DDT ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kytice květin ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, zdarma, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, Vánoční svíčky, vektor, download, Vánoční svíčky, ke stažení, Vánoce, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, eshop, letáky, Zoner Callisto, wordpress, webové stránky, web, PowerPoint, Instagram, koláž, corelDraw, openOffice, textové dokumenty, plakát, vizitky, Adobe Illustrator, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Zákaz fotografování ke stažení, vektorový obrázek INI ke stáhnutí nebo klipart Káva ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku najdete také tam.