Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční svíčky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční svíčky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vánoční svíčky. Kreslená ilustrace Vánoční svíčky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svíčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční svíčky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svíčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1385
1280x1108
800x692
500x433
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 927 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pterjan

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční svíčky je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bílý jezdec ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mrňous zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Morpho peleides ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, Vánoční svíčky, grafika, klipart, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, Vánoce, ke stažení, free, Vánoční svíčky, download, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, prezentace, webové stránky, kalendář, referáty, fotokniha, profilovka, články, dokumenty, plakáty, Pinterest, word, pozvánky, Facebook, web, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Pták kiwi ke stáhnutí, vektor Bicí nástroje zdarma nebo obrázek Země ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.