Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční svíčky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční svíčky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vánoční svíčky. Obrázek Vánoční svíčky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svíčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční svíčky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svíčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1385
1280x1108
800x692
500x433
160x138

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 927 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: pterjan

Obrázek, klipart pojmenovaný Vánoční svíčky můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Vánoční svíčky patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Grejdr ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mince 1 euro zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, klipart, grafika, Vánoční svíčky, ilustrace, download, ke stažení, Vánoce

Doporučené použití klipartu: plakáty, plakát, web, corelDraw, eshop, diář, office, kalendář, openOffice, dokument, PowerPoint, prezentace, word, Instagram, profilovka, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Malé písmeno V zdarma, ilustrace Baskytara ke stáhnutí nebo klipart Surikata ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.