Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční svíčky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční svíčky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vánoční svíčky. Kreslená ilustrace Vánoční svíčky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svíčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční svíčky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svíčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1385
1280x1108
800x692
500x433
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 927 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pterjan

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční svíčky je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Nizozemí ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kontejner zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pryšec nádherný ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, Vánoční svíčky, vektor, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, zdarma, klipart, grafika, ke stažení, free, Vánoce

Doporučené použití klipartu: dokument, profilovka, Pinterest, pozvánky, dokumenty, škola, památník, Instagram, inkscape, profil, kalendář, corelDraw, webové stránky, word, časopis, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Dýně s kloboukem ke stáhnutí, klipart Barevná srdíčka zdarma nebo ilustrace Mapa Nevady ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.