Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hacker (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hacker zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hacker. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hacker nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hacker zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Hacker ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hacker ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1371x1600
1097x1280
686x800
429x500
137x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 137 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: elconomeno

Tento obrázek s názvem (Hacker) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Hacker patří do kategorie Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Larva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Katarina Pudar ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vánoční perníčky ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, Hacker, free, ilustrace, obrázek, vektor, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, Hacker, grafika

Doporučené použití klipartu: kalendář, profilovka, referáty, office, plakáty, inkscape, Instagram, pozvánky, profil, corelDraw, dokument, etikety, články, seminární práce, web, eshop

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Souboj dobra a zla ke stažení, ilustrace Vstup zakázán ke stažení nebo klipart Klobása v housce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku najdete také tam.