Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart DVD, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DVD zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá DVD. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem DVD. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek DVD ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1512
1280x1210
800x756
500x473
160x151

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 533 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart DVD je v kategorii Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nekouřit ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kůň zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté V ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, DVD, vektorový obrázek, DVD, cliparts, svg, Hudba, ilustrační obrázek, grafika, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, památník, škola, Pinterest, web, word, dokumenty, webové stránky, seminární práce, textové dokumenty, office, plakát, profil, plakáty, PowerPoint, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Netopýři ke stáhnutí, vektor Download zdarma nebo obrázek Černý pěšec ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.