Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Maki, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Maki zdarma ke stažení

Maki je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Maki je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Maki lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maki zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Maki ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maki ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1273
1280x1019
800x637
500x398
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 158 562 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Maki patří do sekce Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté E zdarma Podívejte se i na klipart Sushi s mořskou řasou ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mraveneček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, cliparts, grafika, vektor, klipart, vektorový obrázek, Maki, obrázek, zdarma, Maki, svg, ilustrace, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, časopis, PowerPoint, pozvánky, avatar, dokumenty, prezentace, textové dokumenty, referáty, corelDraw, fotokniha, profil, kalendář, openOffice, Twitter, office

Mezi hezké kresby patří i klipart Cibule kuchyňská zdarma, ilustrace Rajská s knedlíkem ke stažení nebo vektor Vánoční dárky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.