Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Maki (Jídlo) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Maki zadarmo ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Maki. Obrázek Maki je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maki zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Maki ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maki ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1273
1280x1019
800x637
500x398
160x127

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 158 562 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Maki s partnery, kolegy a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Maki je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kuřátka s vejci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čaj zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Jablko ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, Jídlo, zdarma, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Maki, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, Maki, free, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: word, textové dokumenty, Pinterest, Adobe Illustrator, office, plakáty, diplomová práce, manuály, kalendář, Zoner Callisto, magazín, vstupenky, vizitky, časopis, blog, etikety, bakalářská práce

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Kudlanka nábožná ke stáhnutí, klipart Mapa Floridy ke stáhnutí nebo ilustrace Vafle zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.