Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Rozkrojená okurka (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rozkrojená okurka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Rozkrojená okurka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Rozkrojená okurka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozkrojená okurka zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rozkrojená okurka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozkrojená okurka ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1110x1600
888x1280
555x800
347x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 232 508 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Rozkrojená okurka s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Rozkrojená okurka se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dáma s účesem z 30. let ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sluneční hodiny zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Zastávka MHD ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, Rozkrojená okurka, svg, Zelenina, cliparts, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, free, vektor, vektorový obrázek, kliparty, download, Rozkrojená okurka

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Twitter, Adobe Illustrator, pozvánky, diář, fotokniha, kalendář, plakáty, památník, dokumenty, časopis, blog, škola, word, dokument, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Zelený diamant ke stáhnutí, vektorový obrázek Červené Z zdarma nebo vektorový obrázek Segway zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.