Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rozkrojená okurka, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rozkrojená okurka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Rozkrojená okurka. Stahujte klipart Rozkrojená okurka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozkrojená okurka zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rozkrojená okurka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozkrojená okurka ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1110x1600
888x1280
555x800
347x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 232 508 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rozkrojená okurka je v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tyrkysové auto zdarma Podívejte se i na obrázek OGG ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno K ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, cliparts, Zelenina, ke stažení, kliparty, grafika, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, klipart, Rozkrojená okurka, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profilovka, inkscape, prezentace, články, Facebook, PowerPoint, web, škola, word, Instagram, referáty, openOffice, seminární práce, dokumenty, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Elfka zdarma, klipart Studna ke stažení nebo ilustrace Bambus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.