Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hugh Jackman, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hugh Jackman zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Hugh Jackman. Vektorová ilustrace Hugh Jackman je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hugh Jackman? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hugh Jackman zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hugh Jackman ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hugh Jackman ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
910x1280
569x800
356x500
114x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 332 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: logoscambodia

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hugh Jackman je v kategorii Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vejce kačenka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Muchomůrka červená zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Eritrea ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Osobnosti, grafika, download, obrázek, Hugh Jackman, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, Hugh Jackman, vektor, svg, ke stažení, ilustrace, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, referáty, inkscape, openOffice, plakát, památník, pozvánky, plakáty, textové dokumenty, webové stránky, fotokniha, kalendář, škola, corelDraw, Twitter, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Telefon ke stáhnutí, klipart Lžička zdarma nebo ilustrace Jmenovka na dárky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.