Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart PDF soubor (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart PDF soubor ke stažení zdarma

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný PDF soubor. Klipart PDF soubor je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PDF soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart PDF soubor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PDF soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1184x1600
947x1280
592x800
370x500
119x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 121 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: leandrosciola

Potěší nás, pokud budete tento klipart PDF soubor sdílet s dalšími lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek PDF soubor patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stavební materiál ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Spínací špendlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vánoční čepice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, free, klipart, download, kliparty, obrázek, PDF soubor, grafika, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, PDF soubor, vektor

Doporučené použití klipartu: Instagram, webové stránky, fotografie, dokumenty, profil, Adobe Illustrator, office, bakalářská práce, tiskoviny, památník, blog, brožury, vizitky, články, wordpress, logo, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Togo zdarma, obrázek Larva zdarma nebo obrázek Generace ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.