Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Moa (Ptáci) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Moa ke stažení zdarma

Moa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Moa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moa zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Moa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moa ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1389
1280x1111
800x695
500x434
160x139

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 515 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: hotta

Zaujal vás náš klipart Moa? Potom se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Moa je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart JSP formát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kaštany ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Ulita zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, vektor, klipart, free, zdarma, kliparty, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, download, ilustrace, Ptáci, grafika, Moa

Doporučené použití klipartu: openOffice, Instagram, diář, textové dokumenty, deníček, Facebook, Adobe Illustrator, plakáty, word, etikety, web, vizitky, dokumenty, dokument, profilovka, Twitter, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Brad Pitt zdarma, obrázek, klipart Švestky ke stáhnutí nebo ilustrace Medúza ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.