Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žlutý stromeček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý stromeček zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Žlutý stromeček. Obrázek Žlutý stromeček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Žlutý stromeček? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žlutý stromeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 050 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: fcocfg

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Žlutý stromeček s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Žlutý stromeček je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Velikonoční přáníčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté O zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Trpajzlík ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, klipart, Žlutý stromeček, vektor, Žlutý stromeček, obrázek, grafika, ilustrace, Vánoce, ilustrační obrázek, download, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, etikety, diář, inkscape, Instagram, časopis, eshop, profilovka, seminární práce, blog, památník, referáty, Facebook, Twitter, textové dokumenty, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek 100 Euro ke stáhnutí, obrázek Phalaenopsis zdarma nebo vektor Ohryzek jablka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.