Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Netopýrek (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Netopýrek zdarma ke stažení

Netopýrek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Netopýrek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Netopýrek? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netopýrek zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Netopýrek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netopýrek ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1145
1280x916
800x573
500x358
160x115

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 353 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Netopýrek můžete sdílet s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Netopýrek patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hřbitov ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Bruneje ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Strom s kořeny zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, Halloween, klipart, grafika, Netopýrek, Netopýrek, free, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, památník, brožury, referáty, profil, vizitky, inkscape, webové stránky, Adobe Illustrator, profilovka, prospekty, seminární práce, časopis, kalendář, plakát, dokument, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Celopéro zdarma, vektor Nikaragua zdarma nebo klipart Růžové auto ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.