Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Elvis Presley, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elvis Presley zdarma ke stažení

Elvis Presley je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Elvis Presley nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elvis Presley zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Elvis Presley ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elvis Presley ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1155x1600
924x1280
578x800
361x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 143 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Philippe Bouvier / luchapress

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Elvis Presley se nachází v kategorii Obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vyděšené vajíčko ke stažení Podívejte se i na klipart Motyka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Světélko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, free, Osobnosti, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, Elvis Presley, klipart, ke stažení, ilustrace, svg, vektor, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, blog, word, avatar, PowerPoint, Facebook, prezentace, Pinterest, office, webové stránky, kalendář, Twitter, škola, fotokniha, Instagram, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Cédéčko ke stažení, ilustrace Grilování ke stáhnutí nebo vektor Monarcha zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.