Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Elvis Presley, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elvis Presley zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Elvis Presley. Klipart Elvis Presley je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Elvis Presley? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elvis Presley zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Elvis Presley ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elvis Presley ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1155x1600
924x1280
578x800
361x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 143 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Philippe Bouvier / luchapress

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Elvis Presley patří do sekce Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté G zdarma Podívejte se i na vektor TEXT soubor ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Krabice s dárkem ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, obrázek, Elvis Presley, cliparts, klipart, zdarma, download, grafika, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, Elvis Presley

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Instagram, Adobe Illustrator , profil, web, word, Pinterest, openOffice, kalendář, dokument, prezentace, časopis, plakáty, dokumenty, fotokniha, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Mapa Německa zdarma, obrázek Čekárna ke stažení nebo klipart Blijící smajlík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.