Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Elvis Presley (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elvis Presley zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Elvis Presley. Klipart Elvis Presley je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elvis Presley zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elvis Presley ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elvis Presley ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1155x1600
924x1280
578x800
361x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 143 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Philippe Bouvier / luchapress

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Elvis Presley s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Elvis Presley patří do kategorie Obrázky, kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ptačí podzim ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Akvarijní rybka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Americká lokomotiva ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, klipart, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, Elvis Presley, ke stáhnutí, Osobnosti, zdarma, vektor, cliparts, ilustrace, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profil, Adobe Illustrator, corelDraw, dokument, blog, seminární práce, škola, prezentace, inkscape, fotokniha, pozvánky, office, referáty, eshop, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Stříbrný prsten ke stáhnutí, ilustrace Santa s dárečky zdarma nebo klipart Mustafa Kemal Atatürk zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.