Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tramvaj piktogram, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tramvaj piktogram zdarma ke stažení

Tramvaj piktogram je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tramvaj piktogram zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Tramvaj piktogram ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tramvaj piktogram ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x478
1280x383
800x239
500x149
160x48

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 015 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zager

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tramvaj piktogram patří do sekce Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté Q zdarma Podívejte se i na klipart Pírko ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Třešeň ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, Tramvaj piktogram, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, Doprava, free, ke stáhnutí, cliparts, vektor, ilustrace, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, blog, openOffice, word, plakáty, články, památník, pozvánky, Instagram, kalendář, fotokniha, dokument, profil, web, Twitter, Facebook

Mezi hezké kresby patří i klipart Děti zdarma, ilustrace Uklízečka ke stažení nebo vektor Sekačka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.