Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tramvaj piktogram (Doprava) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Tramvaj piktogram bezplatně ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Tramvaj piktogram. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tramvaj piktogram zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tramvaj piktogram ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tramvaj piktogram ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x478
1280x383
800x239
500x149
160x48

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 015 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: zager

Potěší nás, pokud budete tento klipart Tramvaj piktogram sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Tramvaj piktogram je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Ošatka s vajíčky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kytara ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace PSD zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, ke stáhnutí, svg, ke stažení, ilustrace, obrázek, free, klipart, Tramvaj piktogram, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, kliparty, Doprava

Doporučené použití klipartu: webové stránky, vizitky, word, škola, články, plakáty, seminární práce, profilovka, Adobe Illustrator, Facebook, brožury, letáky, eshop, Instagram, profil, fotokniha, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Znak lev zdarma, vektorový obrázek Pórek ke stáhnutí nebo ilustrace Ukrajina ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.