Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růže ve váze, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růže ve váze zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Růže ve váze. Pakliže si chcete obrázek Růže ve váze stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ve váze zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růže ve váze ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ve váze ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

895x1600
716x1280
448x800
280x500
90x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 315 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růže ve váze je v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strašidelný hrad ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Most zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zip ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, Květiny, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, Růže ve váze, grafika, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, Růže ve váze, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokumenty, seminární práce, office, profil, články, Pinterest, Facebook, openOffice, dokument, pozvánky, prezentace, PowerPoint, blog, kalendář, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Medvídě ke stáhnutí, klipart Mapa Ruska zdarma nebo ilustrace Šaháda ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.