Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růže ve váze, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růže ve váze zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Růže ve váze. Pakliže si chcete obrázek Růže ve váze stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ve váze zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růže ve váze ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ve váze ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

895x1600
716x1280
448x800
280x500
90x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 76 315 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Růže ve váze se nachází v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Spojené arabské emiráty ke stažení Podívejte se i na vektor Maminka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Dámské toalety zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Růže ve váze, Květiny, ilustrace, cliparts, Růže ve váze, klipart, svg, kliparty, free, ke stažení, download, grafika, zdarma, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, textové dokumenty, Twitter, články, kalendář, Facebook, plakáty, profilovka, Pinterest, prezentace, plakát, fotokniha, PowerPoint, Adobe Illustrator , seminární práce, word

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Kobylka ke stažení, obrázek Brusinky ke stáhnutí nebo klipart Labyrint zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.