Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růže ve váze (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růže ve váze zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Růže ve váze. Obrázek Růže ve váze je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Růže ve váze? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ve váze zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růže ve váze ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ve váze ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

895x1600
716x1280
448x800
280x500
90x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 315 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Růže ve váze? Pak se podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Růže ve váze patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Moucha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cihlové srdce ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ospalá dýně ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, download, grafika, ilustrační obrázek, zdarma, svg, cliparts, ke stažení, free, Květiny, Růže ve váze, vektorový obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, openOffice, články, avatar, katalog, magazín, brožury, prezentace, diář, plakáty, seminární práce, manuály, profilovka, web, blog, tiskoviny, prospekty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Dálnice ke stažení, ilustrace Taniwha ke stáhnutí nebo klipart Barevná vajíčka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.