Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růže ve váze, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růže ve váze zdarma ke stažení

Růže ve váze je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Růže ve váze v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ve váze zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Růže ve váze ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ve váze ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

895x1600
716x1280
448x800
280x500
90x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 315 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Růže ve váze se nachází v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Eiffelova věž ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Chilli papričky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Děda ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, grafika, kliparty, ke stažení, Růže ve váze, obrázek, ilustrační obrázek, svg, klipart, free, Růže ve váze, download, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, webové stránky, office, Pinterest, referáty, PowerPoint, škola, plakáty, Instagram, word, web, kalendář, seminární práce, openOffice, pozvánky, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Mušle ke stáhnutí, ilustrace Malé písmeno U zdarma nebo vektor Žlutý autobus ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.