Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růže ve váze (Květiny) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růže ve váze zadarmo ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Růže ve váze. Klipart Růže ve váze je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Růže ve váze? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ve váze zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růže ve váze ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ve váze ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

895x1600
716x1280
448x800
280x500
90x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 315 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Růže ve váze s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Růže ve váze patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bansuri ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ovečky zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Agentka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, obrázek, zdarma, free, vektor, download, Květiny, Růže ve váze, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, Růže ve váze, grafika

Doporučené použití klipartu: wordpress, deníček, vstupenky, plakáty, referáty, pozvánky, dokumenty, profilovka, tiskoviny, blog, logo, Instagram, plakát, škola, diplomová práce, profil, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Napařovací žehlička ke stáhnutí, ilustrace Taniwha ke stáhnutí nebo obrázek Pestrobarevné srdce zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.