Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růže ve váze (Květiny) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růže ve váze zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Růže ve váze. Obrázek Růže ve váze je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ve váze zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růže ve váze ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ve váze ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

895x1600
716x1280
448x800
280x500
90x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 315 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Růže ve váze s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Růže ve váze se nachází v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mark Twain ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rogalo zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Okurek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, vektorový obrázek, svg, vektor, Růže ve váze, klipart, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, download, Růže ve váze, cliparts, Květiny, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, diář, dokument, fotokniha, škola, profil, plakáty, eshop, dokumenty, kalendář, textové dokumenty, Adobe Illustrator, web, avatar, word, články

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Brouk ke stáhnutí, klipart Fazole zdarma nebo ilustrace Vejce naměkko zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.