Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růže ve váze (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růže ve váze zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Růže ve váze. Vektorový obrázek Růže ve váze je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Růže ve váze lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ve váze zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růže ve váze ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ve váze ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

895x1600
716x1280
448x800
280x500
90x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 315 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Růže ve váze? Pak se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Růže ve váze patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Číselný zámek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Švestka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zlaté číslo 2 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, Růže ve váze, ilustrace, kliparty, free, zdarma, ke stáhnutí, Růže ve váze, Květiny

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, referáty, pozvánky, plakát, profil, word, časopis, textové dokumenty, památník, dokument, Adobe Illustrator, fotokniha, Pinterest, Twitter, openOffice, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Červená kytka ke stažení, vektor DRV ke stažení nebo obrázek Pečený krocan ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.