Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart LGBT stužka (Symboly) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart LGBT stužka ke stažení zdarma

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je LGBT stužka. Stahujte soubor LGBT stužka ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart LGBT stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart LGBT stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart LGBT stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 421 538 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný LGBT stužka můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek LGBT stužka patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mlíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fast food ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart VW brouk zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, zdarma, LGBT stužka, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, klipart, grafika, vektor, LGBT stužka, vektorový obrázek, free, cliparts, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, PowerPoint, Zoner Callisto, wordpress, webové stránky, profilovka, seminární práce, magazín, diplomová práce, inkscape, dokument, textové dokumenty, škola, manuály, plakáty, office

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Leguán zelený zdarma, klipart Solární energie ke stáhnutí nebo obrázek Kalkulátor ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.