Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart LGBT stužka (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart LGBT stužka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název LGBT stužka. Vektorová ilustrace LGBT stužka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart LGBT stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek LGBT stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart LGBT stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 421 538 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart LGBT stužka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart LGBT stužka je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Maorský dům ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jezevec ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pečený krocan ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, klipart, ke stáhnutí, obrázek, LGBT stužka, LGBT stužka, free, svg, zdarma, grafika, ke stažení, Symboly, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, články, Twitter, office, word, plakát, PowerPoint, video, Adobe Illustrator, eshop, časopis, Facebook, diář, textové dokumenty, wordpress, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Vánoční balíček ke stažení, klipart List ke stažení nebo ilustrace Třetí místo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.