Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Aktovka (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Aktovka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Aktovka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aktovka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Aktovka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aktovka ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 612 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: hatalar205

Sdílejte obrázek, klipart Aktovka s blízkými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Aktovka je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Adax ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Programátor zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Ortodoxní katedrála ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, Aktovka, download, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, obrázek, cliparts, svg, free, Ostatní, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: video, referáty, openOffice, dokument, corelDraw, Twitter, diář, Instagram, webové stránky, PowerPoint, dokumenty, blog, eshop, profil, seminární práce, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Dívka na pláži ke stáhnutí, klipart Černá oliva zdarma nebo ilustrace Parní vláček zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.