Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Aktovka, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Aktovka zdarma ke stažení

Aktovka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Aktovka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Aktovka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aktovka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Aktovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aktovka ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 612 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Aktovka je v kategorii Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modrozelené vajíčko zdarma Podívejte se i na ilustrace Santova asistentka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Píšťalka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, obrázek, Aktovka, zdarma, Aktovka, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, Ostatní, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, inkscape, openOffice, kalendář, office, plakát, webové stránky, Adobe Illustrator , dokument, profil, články, textové dokumenty, fotokniha, plakáty, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Dévédéčko zdarma, vektor Hvězdičky ke stažení nebo obrázek Žluté fazole ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.