Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Aktovka (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Aktovka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Aktovka. Obrázek Aktovka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Aktovka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aktovka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Aktovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aktovka ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 612 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: hatalar205

Tento obrázek s názvem (Aktovka) můžete sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Aktovka je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Závodní helma ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fazole ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Šiška ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, Aktovka, ilustrace, Aktovka, zdarma, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, grafika, download, klipart, Ostatní

Doporučené použití klipartu: články, Pinterest, PowerPoint, wordpress, webové stránky, diář, word, avatar, pozvánky, plakáty, Adobe Illustrator, video, seminární práce, profil, blog, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Strašidlo ke stažení, obrázek Barevné klíče ke stažení nebo vektor Modrá růže ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.