Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vyplazený jazyk, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vyplazený jazyk zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vyplazený jazyk. Pakliže si chcete obrázek Vyplazený jazyk stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyplazený jazyk zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vyplazený jazyk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyplazený jazyk ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 104 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vyplazený jazyk je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Helikónie zdarma Podívejte se i na obrázek Pěšec ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Panda se srdíčkem ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vyplazený jazyk, svg, obrázek, vektor, Smajlíci, zdarma, free, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, Adobe Illustrator , openOffice, plakáty, dokument, corelDraw, Facebook, blog, časopis, škola, office, památník, avatar, prezentace, referáty, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Bílá dáma zdarma, klipart Isaac Newton ke stažení nebo ilustrace Bluma ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.