Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vyplazený jazyk (Smajlíci) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Vyplazený jazyk ke stažení zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vyplazený jazyk. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vyplazený jazyk nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vyplazený jazyk lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyplazený jazyk zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vyplazený jazyk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyplazený jazyk ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 104 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Vyplazený jazyk můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Vyplazený jazyk patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek MIDI ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart AVI ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart XLS zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, free, svg, obrázek, Vyplazený jazyk, zdarma, cliparts, klipart, grafika, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Vyplazený jazyk, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, tiskoviny, corelDraw, brožury, deníček, oznámení, inkscape, katalog, prospekty, fotokniha, fotografie, pozvánky, prezentace, vstupenky, logo, diář, office

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Digitální číslo 2 zdarma, obrázek, klipart Marakas ke stáhnutí nebo obrázek GZ ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.