Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červená sešívačka (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená sešívačka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červená sešívačka. Obrázek Červená sešívačka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červená sešívačka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená sešívačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená sešívačka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená sešívačka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 640 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Červená sešívačka s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Červená sešívačka je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kostka ledu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oliver Cromwell zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Plazmová televize ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, Červená sešívačka, Nástroje, download, Červená sešívačka, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, svg, kliparty, klipart, free, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: video, škola, plakáty, seminární práce, profil, blog, eshop, textové dokumenty, prezentace, web, Facebook, Twitter, webové stránky, články, wordpress, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Vánoční stromek ke stáhnutí, obrázek XHTML zdarma nebo vektor Váhy zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.