Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červená sešívačka (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená sešívačka zdarma ke stažení

Červená sešívačka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Červená sešívačka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Červená sešívačka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená sešívačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená sešívačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená sešívačka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 640 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Červená sešívačka? Potom se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Červená sešívačka je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mapa Finska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Masožravka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Trojbarevná stužka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, Nástroje, grafika, ilustrace, Červená sešívačka, ilustrační obrázek, free, vektor, Červená sešívačka, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, corelDraw, články, office, pozvánky, Twitter, Instagram, etikety, památník, fotokniha, avatar, inkscape, kalendář, diář, dokumenty, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Sluneční brýle zdarma, klipart Lžička ke stáhnutí nebo ilustrace Stromeček s dárky ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.