Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená sešívačka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená sešívačka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červená sešívačka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Červená sešívačka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená sešívačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená sešívačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená sešívačka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 640 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červená sešívačka je v sekci Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Adventní kalendář ke stažení Podívejte se i na ilustrace WPD ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Škorpion zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Červená sešívačka, Nástroje, klipart, svg, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, free, ke stažení, zdarma, vektor, obrázek, grafika, Červená sešívačka

Doporučené použití klipartu: word, dokumenty, kalendář, Pinterest, Facebook, fotokniha, Adobe Illustrator , pozvánky, prezentace, památník, profilovka, avatar, Instagram, články, Twitter, web

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Baseballistka ke stažení, vektor Znak beran ke stáhnutí nebo obrázek Lepící páska zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.