Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Červená sešívačka (Nástroje) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Červená sešívačka k bezplatnému stažení

Červená sešívačka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Červená sešívačka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená sešívačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená sešívačka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená sešívačka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 640 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Červená sešívačka s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Červená sešívačka je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Koloběžka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýn zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Cesmína ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, Červená sešívačka, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, ilustrace, obrázek, klipart, download, ilustrační obrázek, free, zdarma, Nástroje, cliparts

Doporučené použití klipartu: katalog, památník, Zoner Callisto, diplomová práce, word, seminární práce, dokumenty, kalendář, škola, letáky, openOffice, blog, prezentace, fotografie, diář, eshop, vstupenky

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Studentka lolitka ke stáhnutí, vektor Gloxinie ke stáhnutí nebo ilustrace Roztomilý medvídek zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.