Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červená sešívačka (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená sešívačka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Červená sešívačka. Kreslená ilustrace Červená sešívačka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená sešívačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená sešívačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená sešívačka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 640 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červená sešívačka sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Červená sešívačka je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Evoluce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční stromky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hyundai Getz zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, download, obrázek, free, Červená sešívačka, Nástroje, Červená sešívačka, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: pozvánky, profilovka, eshop, corelDraw, openOffice, profil, blog, časopis, referáty, Instagram, plakáty, office, PowerPoint, Facebook, kalendář, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Hroznové víno zdarma, klipart Pošťák ke stáhnutí nebo ilustrace Černý střelec ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.