Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Velbloud (Zvířata) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Velbloud bezplatně ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Velbloud. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Velbloud nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Velbloud? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velbloud zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Velbloud ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velbloud ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1585
1280x1268
800x793
500x495
160x159

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 468 505 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Potěší nás, pokud budete tento klipart Velbloud sdílet se známými na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Vektorový klipart Velbloud je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Břitva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Generace ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Žena v práci zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, vektor, Velbloud, klipart, ke stáhnutí, download, zdarma, Zvířata, ke stažení, svg, Velbloud, ilustrace

Doporučené použití klipartu: pozvánky, avatar, bakalářská práce, tiskoviny, magazín, logo, deníček, openOffice, oznámení, katalog, Adobe Illustrator, PowerPoint, brožury, články, letáky, fotokniha, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace WWF soubor zdarma, obrázek Slunéčko ke stažení nebo ilustrace Činely ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.