Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Velbloud (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velbloud zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Velbloud. Obrázek Velbloud je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velbloud zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Velbloud ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velbloud ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1585
1280x1268
800x793
500x495
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 468 505 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku:

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Velbloud s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Velbloud se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krabice mléka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velikonoční koleda ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Porsche 911 ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, svg, ilustrace, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, vektor, Velbloud, cliparts, obrázek, Zvířata

Doporučené použití klipartu: pozvánky, blog, PowerPoint, eshop, wordpress, fotokniha, prezentace, webové stránky, seminární práce, dokumenty, web, word, profil, Pinterest, články, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Morče ke stažení, vektorový obrázek Růžové srdce ke stažení nebo vektorový obrázek Žirafa ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.