Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Velbloud (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velbloud zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Velbloud. Stahujte klipart Velbloud v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velbloud zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Velbloud ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velbloud ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1585
1280x1268
800x793
500x495
160x159

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 468 505 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Velbloud s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Velbloud je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Detektor radonu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pávík zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Lvíče ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Zvířata, svg, download, Velbloud, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, free, vektor, cliparts, Velbloud, klipart

Doporučené použití klipartu: office, avatar, word, prezentace, Facebook, Instagram, plakáty, vstupenky, Pinterest, vizitky, etikety, diář, Adobe Illustrator, web, deníček, textové dokumenty, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Hrnec ke stáhnutí, obrázek Slunéčko ke stažení nebo vektor Krmítko pro ptáky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.