Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Tóra (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tóra zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Tóra. Obrázek Tóra je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tóra zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tóra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tóra ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1509
1280x1207
800x755
500x472
160x151

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 839 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: eisenmed

Sdílejte obrázek, klipart Tóra s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Tóra patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální hodinky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rybářská loď zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Červený hyacint ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, Tóra, vektor, free, cliparts, obrázek, svg, klipart, ilustrace, download, ilustrační obrázek, Náboženství, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, avatar, office, textové dokumenty, Facebook, profilovka, Pinterest, katalog, plakát, brožury, pozvánky, openOffice, škola, vizitky, profil, Instagram, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Demokratická republika Kongo ke stáhnutí, vektorový obrázek William Shakespeare zdarma nebo klipart Fitónie zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.