Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Tóra, Náboženství pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tóra zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Tóra. Pakliže si chcete obrázek Tóra stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tóra? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tóra zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Tóra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tóra ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1509
1280x1207
800x755
500x472
160x151

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 839 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: eisenmed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tóra se nachází v sekci Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hugo Chavez ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Jednorožec zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek HTML formát ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, ilustrační obrázek, Náboženství, Tóra, vektorový obrázek, free, vektor, obrázek, svg, zdarma, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: plakáty, dokumenty, škola, fotokniha, Pinterest, inkscape, články, památník, pozvánky, Twitter, Facebook, plakát, profil, avatar, corelDraw, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Bandoneón ke stáhnutí, ilustrace Džusík zdarma nebo vektor Žluté dýně ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.