Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Trombón, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Trombón zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Trombón. Vektorová ilustrace Trombón je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trombón zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Trombón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trombón ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x737
1280x590
800x368
500x230
160x74

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 366 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Trombón je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart PDF formát zdarma Podívejte se i na obrázek Nedotýkat se ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zelený brouk ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, vektor, svg, zdarma, klipart, ke stáhnutí, obrázek, download, Hudba, Trombón, Trombón

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, PowerPoint, časopis, profilovka, seminární práce, profil, prezentace, word, corelDraw, Adobe Illustrator , office, fotokniha, blog, památník, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek PF 2021 zdarma, klipart Bongo ke stažení nebo ilustrace Mapa Venezuely ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.