Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kanada, Mapy pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kanada zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kanada. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kanada ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanada zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kanada ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanada ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1317
1280x1054
800x659
500x412
160x132

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 505 250 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kanada je v kategorii Kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Tanzanie ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Točená zmrzlina zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ředkev ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, obrázek, download, Kanada, Kanada, vektor, svg, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, profil, openOffice, dokumenty, časopis, inkscape, Instagram, škola, plakát, články, kalendář, corelDraw, Adobe Illustrator , prezentace, fotokniha, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Pěšec ke stáhnutí, klipart Buddha zdarma nebo ilustrace Točená zmrzlina ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?