Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Baterie (Ostatní) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baterie zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Baterie. Vektorová ilustrace Baterie je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Baterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

834x1600
667x1280
417x800
261x500
83x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 968 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: defaz36

Potěší nás, pokud budete tento klipart Baterie sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Baterie je v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Berušky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Americké srdce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Vstup zakázán zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, Ostatní, svg, ke stažení, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, grafika, download, free, cliparts, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, škola, seminární práce, web, Adobe Illustrator, corelDraw, eshop, textové dokumenty, profilovka, fotokniha, prezentace, kalendář, video, Pinterest, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Marie Curie zdarma, vektorový obrázek Digitální číslo 2 ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Horká čokoláda ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.