Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baterie, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baterie zdarma ke stažení

Baterie je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Baterie? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Baterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

834x1600
667x1280
417x800
261x500
83x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 968 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: defaz36

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Baterie se nachází v kategorii Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žlutý roh ke stažení Podívejte se i na klipart ACE ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Římský salát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, grafika, Baterie, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, download, free, svg, klipart, zdarma, Baterie, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, pozvánky, referáty, kalendář, prezentace, seminární práce, web, textové dokumenty, webové stránky, inkscape, avatar, Adobe Illustrator , fotokniha, office, blog, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart GAZ 21 ke stažení, ilustrace Lýkohub ke stáhnutí nebo vektor Flétna zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.