Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baterie, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baterie zdarma ke stažení

Baterie je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Baterie? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

834x1600
667x1280
417x800
261x500
83x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 968 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: defaz36

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Baterie patří do sekce Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chlebovník zdarma Podívejte se i na vektor LNK ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelený pták ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Baterie, svg, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, klipart, Ostatní, vektorový obrázek, download, free, Baterie, grafika, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, kalendář, časopis, články, Instagram, památník, textové dokumenty, Adobe Illustrator , prezentace, word, webové stránky, fotokniha, PowerPoint, škola, plakáty, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Upírka zdarma, obrázek Šedé vajíčko ke stažení nebo klipart Červené Q ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.