Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baterie, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baterie zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Baterie. Pakliže si chcete obrázek Baterie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Baterie v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

834x1600
667x1280
417x800
261x500
83x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 968 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: defaz36

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Baterie je v sekci Vektorové kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dětské hřiště ke stažení Podívejte se i na ilustrace Plyšák se srdíčky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Ludwig van Beethoven zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, Baterie, Ostatní, svg, download, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, klipart, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, PowerPoint, prezentace, Twitter, Instagram, openOffice, office, profil, plakát, seminární práce, plakáty, Facebook, Adobe Illustrator , inkscape, word, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Santa ke stažení, vektor Loď pirátů ke stáhnutí nebo obrázek Houkačka na kolo zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.