Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Baterie (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baterie zdarma ke stažení

Baterie je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Baterie je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baterie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

834x1600
667x1280
417x800
261x500
83x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 968 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: defaz36

Sdílejte klipart nazvaný Baterie s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Baterie se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ukrajina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čokoládový zajíc zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vlak piktogram ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, zdarma, Ostatní, ilustrace, free, obrázek, klipart, grafika, download, ke stažení, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, diář, pozvánky, office, eshop, etikety, blog, referáty, Facebook, časopis, inkscape, dokument, web, wordpress, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Semafor ke stáhnutí, obrázek, klipart Kráva zdarma nebo vektorový klipart Diazepam zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.