Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Baterie (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baterie zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Baterie. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Baterie v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Baterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

834x1600
667x1280
417x800
261x500
83x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 968 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: defaz36

Zaujal vás náš klipart Baterie? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Baterie je v kategorii Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Východ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaznice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Malé písmeno G zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Baterie, free, download, vektor, grafika, Ostatní, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, Baterie, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, Pinterest, časopis, Adobe Illustrator, Facebook, profilovka, plakáty, blog, prezentace, dokument, video, webové stránky, textové dokumenty, dokumenty, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Stetoskop zdarma, obrázek Mapa Kolumbie ke stáhnutí nebo vektor BASH ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.