Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baterie, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baterie zdarma ke stažení

Baterie je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Baterie? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Baterie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

834x1600
667x1280
417x800
261x500
83x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 968 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: defaz36

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Baterie je v kategorii Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Santa - pacman ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Parní vláček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kuře ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, grafika, vektor, Baterie, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, Baterie, obrázek

Doporučené použití klipartu: články, inkscape, word, prezentace, fotokniha, pozvánky, referáty, corelDraw, plakát, dokumenty, blog, profil, avatar, webové stránky, PowerPoint, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Velikonoční vajíčka ke stáhnutí, klipart Hřbitovní kříž zdarma nebo ilustrace Dudy ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.