Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baterie (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baterie ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Baterie. Stahujte klipart Baterie v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Baterie v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baterie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

834x1600
667x1280
417x800
261x500
83x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 968 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: defaz36

Zaujal vás náš klipart Baterie? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Baterie se nachází v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Radiopřijímač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílá složka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Schody dolů zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, vektor, obrázek, kliparty, svg, vektorový obrázek, Baterie, grafika, Ostatní, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: wordpress, plakát, fotokniha, bakalářská práce, corelDraw, plakáty, vstupenky, web, vizitky, letáky, diář, fotografie, deníček, video, prezentace, kalendář, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Včelky zdarma, vektorový klipart Kongo ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Pavián ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.