Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červ, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červ zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červ. Pakliže si chcete obrázek Červ stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červ zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červ ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1277
1280x1021
800x638
500x399
160x128

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 809 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TomBrough

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červ je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sherlock Holmes zdarma Podívejte se i na ilustrace Vozíčkář ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Digitální číslo 3 ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Červ, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, cliparts, ilustrace, grafika, Zvířata, Červ

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokumenty, Pinterest, dokument, škola, plakát, inkscape, pozvánky, textové dokumenty, plakáty, seminární práce, profil, web, office, webové stránky, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Lučištník zdarma, vektor Krteček ke stažení nebo obrázek Krokodýl ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.