Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červ (Zvířata) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červ zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Červ. Obrázek Červ je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Červ v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červ zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Červ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červ ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1277
1280x1021
800x638
500x399
160x128

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 809 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: TomBrough

Obrázek, klipart pojmenovaný Červ můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Červ patří do sekce Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Větrák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PPS ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Tříkolka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, free, grafika, klipart, zdarma, Zvířata, cliparts, Červ, vektor, kliparty, Červ

Doporučené použití klipartu: dokument, Pinterest, blog, wordpress, profilovka, openOffice, Adobe Illustrator, dokumenty, eshop, diář, škola, seminární práce, textové dokumenty, word, web, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Mapa Bangladéše ke stažení, ilustrace Dárek se stuhou ke stažení nebo klipart Medúza ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.