Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červ (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červ zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Červ. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červ nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červ zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červ ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červ ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1277
1280x1021
800x638
500x399
160x128

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 809 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: TomBrough

Sdílejte klipart nazvaný Červ s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Červ patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Andulka vlnkovaná ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Molo zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Oříšková čokoláda ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, Červ, Červ, download, cliparts, vektorový obrázek, Zvířata, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, svg, zdarma, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Twitter, profil, památník, diář, Instagram, etikety, corelDraw, inkscape, PowerPoint, eshop, plakáty, časopis, prezentace, dokument, video

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Snubní prstýnky ke stáhnutí, ilustrace Přípona ODS zdarma nebo klipart Slepice zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.