Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červ, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červ zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červ. Pakliže si chcete obrázek Červ stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červ zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červ ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1277
1280x1021
800x638
500x399
160x128

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 809 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TomBrough

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červ je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Déšť zdarma Podívejte se i na obrázek Steak ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, Červ, vektor, grafika, cliparts, download, vektorový obrázek, Červ, ilustrační obrázek, Zvířata

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, památník, Twitter, časopis, seminární práce, office, fotokniha, web, blog, články, profilovka, webové stránky, openOffice, plakát, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Kostarika zdarma, klipart Triceratops ke stažení nebo ilustrace Červená cibule ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.