Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek M4C (Symboly) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart M4C k bezplatnému stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název M4C. Doporučujeme stahovat obrázek M4C ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart M4C zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart M4C ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart M4C ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 743 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný M4C s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek M4C je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Veselý duch ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Peru zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Most ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, cliparts, download, klipart, M4C, ke stažení, ilustrace, obrázek, grafika, vektorový obrázek, vektor, zdarma, Symboly, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prospekty, pozvánky, vstupenky, openOffice, časopis, kalendář, textové dokumenty, katalog, fotokniha, koláž, prezentace, Pinterest, bakalářská práce, office, webové stránky, dokumenty, deníček

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Modrý sněhulák ke stáhnutí, obrázek Chemička ke stažení nebo ilustrace Zamilované psaní zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.