Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Charlie Chaplin, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Charlie Chaplin zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Charlie Chaplin. Klipart Charlie Chaplin je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Charlie Chaplin? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Charlie Chaplin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Charlie Chaplin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Charlie Chaplin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

676x1600
540x1280
338x800
211x500
68x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 640 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pesasa

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Charlie Chaplin je v sekci Vektorové kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart CMD ke stažení Podívejte se i na obrázek Retro vzducholoď ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor SD karta zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, vektor, Charlie Chaplin, Charlie Chaplin, zdarma, download, obrázek, svg, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, word, profilovka, webové stránky, blog, profil, referáty, památník, škola, PowerPoint, corelDraw, kalendář, plakát, office, inkscape, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Kamera ke stažení, klipart Oranžová květina ke stáhnutí nebo ilustrace Jogurt zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.