Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Charlie Chaplin, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Charlie Chaplin zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Charlie Chaplin. Obrázek Charlie Chaplin je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Charlie Chaplin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Charlie Chaplin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Charlie Chaplin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

676x1600
540x1280
338x800
211x500
68x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 640 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pesasa

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Charlie Chaplin se nachází v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Policistka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Eva u stromu poznání zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Broskev ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, Osobnosti, Charlie Chaplin, svg, vektorový obrázek, Charlie Chaplin, vektor, ke stáhnutí, kliparty, klipart, zdarma, grafika, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, inkscape, profilovka, Facebook, kalendář, Instagram, blog, Adobe Illustrator , profil, plakát, corelDraw, textové dokumenty, webové stránky, word, fotokniha, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Korzet ke stáhnutí, obrázek Flétna zdarma nebo klipart Důchodce ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.