Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Beruška, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beruška zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Beruška. Obrázek Beruška je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beruška zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Beruška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beruška ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1374x1600
1099x1280
800x931
429x500
137x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 829 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Beruška se nachází v kategorii Obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Slovenska ke stažení Podívejte se i na vektor Volské oko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Želva zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, svg, klipart, vektor, grafika, Hmyz, zdarma, kliparty, ke stažení, free, Beruška

Doporučené použití klipartu: inkscape, škola, památník, webové stránky, profilovka, profil, prezentace, Adobe Illustrator , seminární práce, časopis, fotokniha, corelDraw, blog, referáty, Facebook, office

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Kozel ke stažení, obrázek Kapesní příbor ke stáhnutí nebo klipart Zlaté K zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.