Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Beruška, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beruška zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Beruška. Vektorová ilustrace Beruška je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Beruška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beruška zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Beruška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beruška ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1374x1600
1099x1280
800x931
429x500
137x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 829 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Beruška se nachází v sekci Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Infračervené záření ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vodováha zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Pankáč ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Beruška, ilustrační obrázek, grafika, vektor, Hmyz, Beruška, kliparty, svg, zdarma, free, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, pozvánky, Instagram, PowerPoint, dokument, textové dokumenty, referáty, corelDraw, Pinterest, Facebook, plakát, škola, word, časopis, Adobe Illustrator , seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Beránek ke stáhnutí, ilustrace Olejnička zdarma nebo vektor Dharma ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.