Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Beruška (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Beruška zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Beruška. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Beruška ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Beruška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beruška zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Beruška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beruška ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1374x1600
1099x1280
800x931
429x500
137x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 829 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: lemmling

Tento obrázek s názvem (Beruška) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Beruška je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Červ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bill Clinton ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Excel ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, Hmyz, download, ilustrace, obrázek, vektor, free, vektorový obrázek, kliparty, Beruška, cliparts, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Instagram, dokument, video, PowerPoint, seminární práce, office, referáty, dokumenty, diář, kalendář, inkscape, etikety, textové dokumenty, profilovka, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Nůž ke stažení, obrázek Žiletka ke stažení nebo vektor Rubín ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.