Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Beruška (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Beruška zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Beruška. Pakliže si chcete obrázek Beruška stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beruška zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Beruška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beruška ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1374x1600
1099x1280
800x931
429x500
137x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 829 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: lemmling

Sdílejte klipart nazvaný Beruška se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Beruška patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sprinkler ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Metan zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Rychloměr ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, Beruška, vektor, grafika, svg, Hmyz, ilustrační obrázek, zdarma, Beruška, ke stáhnutí, ke stažení, free, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: články, památník, Facebook, word, kalendář, web, webové stránky, Instagram, video, profilovka, inkscape, plakáty, Twitter, PowerPoint, seminární práce, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Zlatý vykřičník ke stáhnutí, vektor Éclair zdarma nebo obrázek Tóra zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.