Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Beruška, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beruška zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Beruška. Vektorová ilustrace Beruška je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Beruška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beruška zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Beruška ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1374x1600
1099x1280
800x931
429x500
137x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 829 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Beruška je v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Neuron ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zaoceánský parník zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ruská mapa ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, cliparts, ke stáhnutí, vektor, obrázek, free, zdarma, klipart, grafika, Beruška, Hmyz, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, památník, word, dokument, inkscape, prezentace, webové stránky, škola, corelDraw, dokumenty, openOffice, avatar, office, textové dokumenty, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Činely ke stáhnutí, klipart Aljaška zdarma nebo ilustrace Umělé květiny ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.