Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Beruška (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Beruška zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Beruška. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Beruška nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beruška zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Beruška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beruška ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1374x1600
1099x1280
800x931
429x500
137x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 829 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: lemmling

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Beruška s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Beruška se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrozelené vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nemocnice ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Tenečnice u tyče ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, svg, obrázek, vektor, cliparts, free, ke stáhnutí, grafika, kliparty, Beruška, Beruška, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, inkscape, wordpress, škola, video, textové dokumenty, pozvánky, profil, openOffice, Adobe Illustrator, seminární práce, web, word, referáty, eshop, plakáty

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Pozor, duchové ke stažení, vektorový obrázek Modrá kraslice ke stažení nebo vektorový obrázek Kormidlo ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.