Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dwight Eisenhower (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dwight Eisenhower. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dwight Eisenhower nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dwight Eisenhower ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1150x1600
920x1280
575x800
359x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 061 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cactus cowboy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dwight Eisenhower s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Dwight Eisenhower se nachází v sekci Obrázky, kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ženská bisexualita ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ježura zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Lednička ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, ke stažení, kliparty, Dwight Eisenhower, svg, zdarma, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, Dwight Eisenhower, vektor, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, Twitter, Instagram, webové stránky, office, avatar, inkscape, diář, pozvánky, Pinterest, fotokniha, Facebook, památník, eshop, seminární práce, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Píšťalka ke stáhnutí, ilustrace Silueta ježibaby zdarma nebo klipart Mapa světa zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.