Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dwight Eisenhower, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dwight Eisenhower. Klipart Dwight Eisenhower je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Dwight Eisenhower ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1150x1600
920x1280
575x800
359x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 061 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dwight Eisenhower se nachází v sekci Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Světélko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Dudy zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Vikingská loď ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, free, cliparts, zdarma, Osobnosti, vektor, kliparty, grafika, vektorový obrázek, svg, ke stažení, obrázek, Dwight Eisenhower

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profilovka, články, PowerPoint, seminární práce, dokument, Twitter, fotokniha, textové dokumenty, škola, Instagram, pozvánky, dokumenty, památník, avatar, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Sókratés ke stáhnutí, ilustrace Narození Ježíška zdarma nebo vektor Oslava ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.