Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dwight Eisenhower, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dwight Eisenhower. Klipart Dwight Eisenhower je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dwight Eisenhower ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1150x1600
920x1280
575x800
359x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 061 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dwight Eisenhower je v sekci Vektorové obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žluté dýně ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zelené vejce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Lehoped zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Dwight Eisenhower, Osobnosti, kliparty, zdarma, klipart, Dwight Eisenhower, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, seminární práce, webové stránky, dokumenty, Twitter, Pinterest, dokument, web, Instagram, články, plakáty, profilovka, blog, referáty, pozvánky, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Hoblík ke stažení, vektor Srdíčko ke stáhnutí nebo obrázek Dáma s účesem z 30. let zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.