Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dwight Eisenhower, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dwight Eisenhower. Klipart Dwight Eisenhower je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dwight Eisenhower ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1150x1600
920x1280
575x800
359x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 061 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dwight Eisenhower se nachází v sekci Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fialové Lamborghini ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Chodící vajíčko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Liška ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, grafika, Osobnosti, download, ilustrace, svg, Dwight Eisenhower, vektorový obrázek, free, Dwight Eisenhower, klipart

Doporučené použití klipartu: word, prezentace, škola, pozvánky, Twitter, Pinterest, corelDraw, dokument, openOffice, referáty, Facebook, inkscape, profilovka, dokumenty, památník, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor zelená oliva ke stáhnutí, obrázek jin-jang zdarma nebo klipart Anýz ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.