Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dwight Eisenhower (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dwight Eisenhower. Kreslená ilustrace Dwight Eisenhower je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dwight Eisenhower ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1150x1600
920x1280
575x800
359x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 061 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dwight Eisenhower s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Dwight Eisenhower je v kategorii Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zelený autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ODS zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Černá dáma ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, vektor, free, cliparts, svg, download, Dwight Eisenhower, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Dwight Eisenhower, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, plakát, inkscape, avatar, word, profil, Pinterest, fotokniha, Adobe Illustrator, pozvánky, corelDraw, prezentace, webové stránky, plakáty, wordpress, office

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Zamilovaní smajlíci ke stáhnutí, obrázek Portugalsko zdarma nebo vektor Karatistka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.