Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dwight Eisenhower (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Dwight Eisenhower. Obrázek Dwight Eisenhower je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dwight Eisenhower? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Dwight Eisenhower ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1150x1600
920x1280
575x800
359x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 061 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cactus cowboy

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dwight Eisenhower s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Dwight Eisenhower je v kategorii Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Skotský teriér ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Air force one ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Koblihy ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, ke stažení, Osobnosti, cliparts, obrázek, ilustrace, Dwight Eisenhower, svg, Dwight Eisenhower, vektor, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, diář, word, fotokniha, blog, časopis, profil, památník, Adobe Illustrator, inkscape, etikety, textové dokumenty, Facebook, škola, corelDraw, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Fialový vrtulník ke stažení, obrázek Činely ke stažení nebo vektor SMS ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty najdete také tam.