Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené J, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červené J zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Červené J. Kreslená ilustrace Červené J je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červené J lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené J zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené J ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené J ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

600x1600
480x1280
300x800
188x500
60x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 669 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červené J patří do sekce Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rybářská loď zdarma Podívejte se i na klipart Srdce z kláves ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kluk s deštníkem ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, klipart, Červené J, free, ilustrace, Červené J, grafika, ke stáhnutí, kliparty, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, škola, Facebook, dokumenty, openOffice, PowerPoint, web, Twitter, pozvánky, corelDraw, fotokniha, plakáty, kalendář, avatar, Pinterest, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Lyžařka zdarma, ilustrace Nákupní vozík ke stažení nebo vektor Těhotná žena ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.