Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Malířský váleček, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malířský váleček zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Malířský váleček. Klipart Malířský váleček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Malířský váleček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malířský váleček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Malířský váleček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malířský váleček ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

971x1600
776x1280
485x800
303x500
96x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 386 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Costea Bogdan

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Malířský váleček patří do sekce Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek JFK zdarma Podívejte se i na vektor Mleté maso ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pivní sud ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Malířský váleček, grafika, vektorový obrázek, svg, download, ke stáhnutí, obrázek, Nástroje, Malířský váleček, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, ke stažení, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, časopis, blog, Pinterest, referáty, památník, Twitter, profil, Adobe Illustrator , Instagram, dokument, inkscape, webové stránky, seminární práce, openOffice, Facebook

Mezi hezké kresby patří i vektor Kavárna zdarma, obrázek Parní vlak ke stažení nebo klipart Čokoládové bonbóny ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.