Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Nepitná voda (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nepitná voda zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Nepitná voda. Vektorový obrázek Nepitná voda je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nepitná voda zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Nepitná voda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nepitná voda ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 641 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Nepitná voda s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Nepitná voda se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční perníčky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený diamant zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Běžec ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, ke stažení, free, Symboly, Nepitná voda, download, ilustrace, Nepitná voda, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: office, webové stránky, plakát, inkscape, wordpress, openOffice, referáty, kalendář, blog, textové dokumenty, profil, články, PowerPoint, word, Adobe Illustrator, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Profesor ke stáhnutí, obrázek, klipart Jaterník zdarma nebo vektorový klipart Pánské toalety zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.