Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Tmavězelený stromeček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tmavězelený stromeček zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Tmavězelený stromeček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Tmavězelený stromeček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Tmavězelený stromeček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tmavězelený stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tmavězelený stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tmavězelený stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 086 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: fcocfg

Líbí se vám klipart Tmavězelený stromeček? Pak se podělte s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Tmavězelený stromeček je v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté A ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jeřáb ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Tramvaj piktogram zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, vektorový obrázek, Vánoce, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, ke stažení, obrázek, vektor, klipart, free, svg, cliparts, Tmavězelený stromeček

Doporučené použití klipartu: časopis, video, web, corelDraw, pozvánky, office, profil, Facebook, openOffice, webové stránky, seminární práce, Adobe Illustrator, dokumenty, Pinterest, eshop, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Gabon zdarma, vektor Gymnastka ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Venezuely ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.