Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Notebook (Přístroje) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Notebook zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Notebook. Stahujte klipart Notebook v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Notebook v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Notebook zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Notebook ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Notebook ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1374
1280x1099
800x687
500x429
160x137

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 384 307 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Zaujal vás náš klipart Notebook? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Notebook patří do sekce Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart VW Kombi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Etiopie ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zavírací špendlík ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, Přístroje, Notebook, vektor, kliparty, zdarma, svg, free, ke stažení, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: office, fotokniha, památník, referáty, webové stránky, škola, pozvánky, eshop, Facebook, openOffice, kalendář, wordpress, články, prezentace, textové dokumenty, web

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Pečený krocan ke stažení, vektorový obrázek Černý stromeček ke stažení nebo vektorový obrázek Severní Korea ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.