Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Šedivý autobus (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šedivý autobus zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Šedivý autobus. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedivý autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šedivý autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedivý autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 632 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Jarno

Obrázek, klipart pojmenovaný Šedivý autobus můžete sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Šedivý autobus je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Oko Prozřetelnosti ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šafrán ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Karafiát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, free, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, Šedivý autobus, Doprava, obrázek, download, vektor, Šedivý autobus

Doporučené použití klipartu: wordpress, corelDraw, plakát, vizitky, openOffice, diář, Facebook, fotokniha, Pinterest, časopis, památník, video, Twitter, plakáty, profil, vstupenky, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Pixelová dýně zdarma, obrázek, klipart Kovadlina ke stažení nebo ilustrace Kohout ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.