Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Valentýnka (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Valentýnka. Vektorový obrázek Valentýnka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Náš tip. Použijte obrázek Valentýnka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Valentýnka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1491x1600
1192x1280
745x800
465x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 740 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: reporter

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Valentýnka s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Valentýnka patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Škoda Fabia ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elektronické srdce ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Oběšenec ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, vektor, kliparty, Láska, Valentýnka, download, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, svg, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, profilovka, škola, web, referáty, blog, Pinterest, Twitter, etikety, openOffice, webové stránky, dokument, plakát, Adobe Illustrator, Facebook, inkscape

Mezi hezké kresby patří i vektor Anarchie ke stažení, ilustrace Žabička ke stažení nebo klipart 5 euro centů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.