Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Valentýnka (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Valentýnka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Valentýnka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Valentýnka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1491x1600
1192x1280
745x800
465x500
148x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 740 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: reporter

Sdílejte klipart nazvaný Valentýnka s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Valentýnka je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mapa Íránu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Papoušek zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Zelené slunéčko ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, klipart, ke stažení, svg, grafika, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, Valentýnka, free, ke stáhnutí, Valentýnka, download

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, eshop, diář, pozvánky, referáty, profilovka, fotokniha, Adobe Illustrator, prezentace, škola, web, corelDraw, etikety, PowerPoint, dokumenty, word

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Semafor žlutá ke stáhnutí, obrázek Digitální číslo 7 zdarma nebo vektor Přáníčko zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.