Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Valentýnka (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Valentýnka. Pakliže si chcete obrázek Valentýnka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Valentýnka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1491x1600
1192x1280
745x800
465x500
148x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 740 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: reporter

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Valentýnka s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Valentýnka patří do sekce Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zebra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Včela s květinami ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz marihuany ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, obrázek, free, Valentýnka, ke stažení, Valentýnka, kliparty, grafika, cliparts, vektorový obrázek, download, Láska, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, dokument, Pinterest, plakát, profilovka, wordpress, kalendář, památník, textové dokumenty, seminární práce, openOffice, PowerPoint, plakáty, etikety, diář, eshop

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Čokoládové bonbóny ke stažení, vektorový klipart Suši ke stažení nebo obrázek, klipart Červené Z ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.