Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Valentýnka, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Valentýnka. Kreslená ilustrace Valentýnka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Valentýnka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1491x1600
1192x1280
745x800
465x500
148x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 740 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: reporter

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Valentýnka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek 20 Euro ke stažení Podívejte se i na vektor Svařené víno ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace TAR zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, vektor, ke stažení, ilustrace, obrázek, download, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, Valentýnka, Láska, cliparts, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, textové dokumenty, office, corelDraw, web, profilovka, seminární práce, openOffice, dokumenty, inkscape, word, pozvánky, Instagram, plakáty, referáty, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Wifi USB Dongle ke stažení, obrázek Zákaz křesťanství ke stáhnutí nebo klipart Otakárek fenyklový zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.