Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Valentýnka, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Valentýnka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Valentýnka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýnka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1491x1600
1192x1280
745x800
465x500
148x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 740 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: reporter

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Valentýnka je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sporťák zdarma Podívejte se i na obrázek Svazijsko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Laktóza ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, download, klipart, Valentýnka, ke stažení, cliparts, vektor, Valentýnka, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, free, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, textové dokumenty, Facebook, inkscape, fotokniha, dokumenty, Instagram, plakát, web, prezentace, corelDraw, škola, kalendář, profilovka, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Gymnastka zdarma, klipart Smajlík v pračce ke stažení nebo ilustrace Aerobik ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.