Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Valentýnka (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnka zdarma ke stažení

Valentýnka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Valentýnka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Valentýnka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1491x1600
1192x1280
745x800
465x500
148x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 740 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: reporter

Líbí se vám klipart Valentýnka? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Valentýnka patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rudá ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kamera ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mapa Floridy ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, Valentýnka, free, ke stažení, zdarma, vektor, Valentýnka, grafika, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, cliparts, download, svg

Doporučené použití klipartu: pozvánky, plakáty, Adobe Illustrator, blog, Pinterest, diář, vizitky, kalendář, dokument, profil, brožury, Zoner Callisto, office, škola, deníček, corelDraw, web

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Světlemodrá kraslice ke stažení, vektorový obrázek Malina ke stažení nebo obrázek Anténa ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.