Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mars, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mars zdarma ke stažení

Mars je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Mars je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mars zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mars ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mars ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1598
1280x1279
800x799
500x499
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 401 095 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mars je v kategorii Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pytlík s bonbony ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Tamarind zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Etiopie ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, cliparts, zdarma, Mars, free, download, ilustrace, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, vektor, grafika, Věda, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, fotokniha, word, prezentace, office, Pinterest, plakát, Twitter, textové dokumenty, avatar, inkscape, profilovka, škola, web, časopis, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Bonboniéra ke stáhnutí, klipart 2 Euro centy zdarma nebo ilustrace Červené R ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.