Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mars (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mars stahujte zdarma

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Mars. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mars zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mars ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mars ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1598
1280x1279
800x799
500x499
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 401 095 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Merlin2525

Líbí se vám klipart Mars? Pak se podělte se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Mars patří do kategorie Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rostlina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Autoklíč ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Žluté růže ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, download, ilustrační obrázek, vektor, Věda, kliparty, ke stáhnutí, klipart, Mars, grafika, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, Mars

Doporučené použití klipartu: video, Twitter, profil, blog, textové dokumenty, dokumenty, škola, openOffice, diář, Zoner Callisto, manuály, bakalářská práce, Instagram, deníček, katalog, vstupenky, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Zákaz drog ke stažení, vektor Svatojiřská stuha ke stáhnutí nebo klipart Žlutý narcis ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.