Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mars (Věda) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mars ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Mars. Klipart Mars je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mars zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mars ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mars ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1598
1280x1279
800x799
500x499
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 401 095 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Merlin2525

Obrázek, klipart pojmenovaný Mars můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Mars patří do kategorie Obrázky, kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Náramkové hodinky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smrtka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Malé písmeno M zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Mars, zdarma, Mars, free, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, grafika, klipart, Věda, download, svg, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, diář, památník, manuály, brožury, kalendář, referáty, Instagram, avatar, plakát, blog, tiskoviny, wordpress, video, fotokniha, seminární práce, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Červená vlajka zdarma, vektor Svatojiřská stuha ke stáhnutí nebo klipart Autíčko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.