Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čokoládový donut (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový donut zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Čokoládový donut. Klipart Čokoládový donut je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový donut zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čokoládový donut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový donut ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1029
1280x823
800x514
500x321
160x103

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 131 872 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: rayscaperesource

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Čokoládový donut se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Čokoládový donut patří do sekce Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Most ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Online ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Washington ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, svg, download, ilustrace, ke stažení, Čokoládový donut, ilustrační obrázek, Čokoládový donut, free

Doporučené použití klipartu: památník, textové dokumenty, dokumenty, wordpress, referáty, fotokniha, inkscape, plakát, blog, office, prezentace, PowerPoint, word, pozvánky, profilovka, web

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Malé písmeno W ke stažení, obrázek Sbíječka ke stažení nebo vektor Chůva ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.