Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čokoládový donut (Jídlo) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Čokoládový donut ke stažení zdarma

Čokoládový donut je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Čokoládový donut ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový donut zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čokoládový donut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový donut ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1029
1280x823
800x514
500x321
160x103

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 131 872 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rayscaperesource

Obrázek, klipart pojmenovaný Čokoládový donut můžete sdílet s dalšími lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Obrázek Čokoládový donut je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Plazmová televize ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dýně s kloboukem ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Mleté maso zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, svg, klipart, free, Čokoládový donut, Jídlo, grafika, ke stáhnutí, download, zdarma, Čokoládový donut

Doporučené použití klipartu: Facebook, články, openOffice, koláž, avatar, etikety, diplomová práce, tiskoviny, plakát, diář, fotokniha, oznámení, bakalářská práce, fotografie, Pinterest, vizitky, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Stěrače zdarma, klipart Sada smajlíků zdarma nebo obrázek, klipart Pivní lahev ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.