Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čokoládový donut (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový donut zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Čokoládový donut. Obrázek Čokoládový donut je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový donut zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čokoládový donut ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový donut ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1029
1280x823
800x514
500x321
160x103

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 131 872 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rayscaperesource

Sdílejte klipart nazvaný Čokoládový donut s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Čokoládový donut je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Narozeniny číslo 0 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Trubička zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Friedrich Engels ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, ilustrační obrázek, free, vektor, kliparty, Čokoládový donut, Jídlo, ke stažení, zdarma, Čokoládový donut, vektorový obrázek, download, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Instagram, památník, webové stránky, word, kalendář, plakát, pozvánky, plakáty, referáty, Pinterest, prezentace, diář, dokumenty, textové dokumenty, etikety, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Čtenářka ke stáhnutí, vektorový klipart Labuť zdarma nebo obrázek, klipart Sendvič zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.