Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čokoládový donut (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový donut zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Čokoládový donut. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Čokoládový donut? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový donut zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Čokoládový donut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový donut ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1029
1280x823
800x514
500x321
160x103

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 131 872 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rayscaperesource

Obrázek, klipart pojmenovaný Čokoládový donut můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Čokoládový donut patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace SHP soubor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tmavé pivko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pákistán zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, download, Čokoládový donut, klipart, free, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, Jídlo

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, inkscape, profil, Twitter, video, word, PowerPoint, památník, blog, seminární práce, plakáty, webové stránky, kalendář, fotokniha, eshop

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Krteček zdarma, ilustrace Tuk-tuk ke stáhnutí nebo klipart Černá oliva ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.