Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mango, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mango zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Mango. Pakliže si chcete obrázek Mango stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Mango? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mango zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mango ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mango ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 615 258 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mango je v sekci Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlíci sada ke stažení Podívejte se i na ilustrace Žákyně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Pes zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, zdarma, klipart, Mango, vektor, svg, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, Ovoce, obrázek, grafika, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: blog, web, textové dokumenty, PowerPoint, seminární práce, dokument, avatar, články, office, Pinterest, Instagram, Twitter, fotokniha, kalendář, corelDraw, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Salát ke stažení, vektor Merry Christmas ke stáhnutí nebo obrázek Chorvatsko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.