Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Spící čtenářka (Ženy) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Spící čtenářka zdarma ke stažení

Spící čtenářka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Spící čtenářka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Spící čtenářka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Spící čtenářka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Spící čtenářka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

839x1600
670x1280
419x800
262x500
83x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 102 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: SteveLambert

Tento obrázek s názvem (Spící čtenářka) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Spící čtenářka je v kategorii Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Domácí adresář ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zamilovaní smajlíci zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vrána ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Ženy, Spící čtenářka, download, ke stažení, zdarma, free, cliparts, vektor, svg, grafika, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, blog, články, office, webové stránky, openOffice, Twitter, PowerPoint, fotokniha, eshop, památník, pozvánky, Adobe Illustrator, referáty, inkscape, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mešita ke stáhnutí, ilustrace 1 euro cent zdarma nebo klipart Veselý duch zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.