Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hlávkové zelí, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hlávkové zelí zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Hlávkové zelí. Stahujte klipart Hlávkové zelí v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkové zelí zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Hlávkové zelí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkové zelí ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1336
1280x1069
800x668
500x418
160x134

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 359 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hlávkové zelí patří do sekce Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žluté fazole zdarma Podívejte se i na klipart Papež ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Minerály ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, free, vektor, vektorový obrázek, Hlávkové zelí, Zelenina, svg, Hlávkové zelí, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, památník, webové stránky, dokument, web, prezentace, škola, profilovka, pozvánky, plakáty, PowerPoint, avatar, corelDraw, blog, Pinterest, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i klipart Upload zdarma, ilustrace Zlaté srdíčko ke stažení nebo vektor Znamení ryby ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.