Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hlávkové zelí (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hlávkové zelí zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Hlávkové zelí. Obrázek Hlávkové zelí je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkové zelí zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Hlávkové zelí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkové zelí ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1336
1280x1069
800x668
500x418
160x134

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 359 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Hlávkové zelí můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Hlávkové zelí patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Sýrie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přípona PDF ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Hrách ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hlávkové zelí, download, Zelenina, ilustrační obrázek, Hlávkové zelí, vektor, svg, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, ilustrace, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, PowerPoint, word, dokumenty, web, kalendář, plakáty, eshop, corelDraw, dokument, diář, Pinterest, profilovka, webové stránky, památník, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Datel ke stažení, vektor Boeing B-17 ke stažení nebo obrázek Rozkrojená cibule ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky najdete také tam.