Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hlávkové zelí (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hlávkové zelí zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Hlávkové zelí. Obrázek Hlávkové zelí je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkové zelí zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Hlávkové zelí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkové zelí ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1336
1280x1069
800x668
500x418
160x134

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 359 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Hlávkové zelí? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Hlávkové zelí je v kategorii Obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Barevné papriky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zloděj ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Modrá ozdoba zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Hlávkové zelí, kliparty, svg, free, cliparts, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Zelenina, klipart, zdarma, Hlávkové zelí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: etikety, Pinterest, články, webové stránky, kalendář, wordpress, dokument, profil, openOffice, plakát, video, textové dokumenty, škola, Adobe Illustrator, pozvánky, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Plakající smajlík zdarma, obrázek Kosa ke stáhnutí nebo vektor Stařenka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.