Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hlávkové zelí, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hlávkové zelí zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Hlávkové zelí. Pakliže si chcete obrázek Hlávkové zelí stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hlávkové zelí? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkové zelí zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hlávkové zelí ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkové zelí ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1336
1280x1069
800x668
500x418
160x134

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 359 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hlávkové zelí je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Srdce z duhy ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kuřák zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Chlapeček ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, download, Hlávkové zelí, ke stáhnutí, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, ke stažení, Zelenina, Hlávkové zelí, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, škola, články, památník, časopis, Adobe Illustrator , blog, inkscape, plakát, webové stránky, word, referáty, pozvánky, textové dokumenty, profilovka, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Rudl ke stáhnutí, vektor Vrána zdarma nebo obrázek Moskvič 407 ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.