Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Upírka (Halloween) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Upírka ke stažení zadarmo

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Upírka. Obrázek Upírka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Upírka? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upírka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Upírka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upírka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1445x1600
1156x1280
722x800
451x500
145x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 222 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Upírka s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Upírka patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční vystřihovánka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Most v Mostaru ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ghana ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, ke stažení, svg, vektorový obrázek, klipart, Halloween, Upírka, download, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, Upírka, cliparts

Doporučené použití klipartu: video, openOffice, deníček, kalendář, magazín, fotokniha, corelDraw, Adobe Illustrator, letáky, wordpress, škola, webové stránky, vizitky, články, textové dokumenty, Instagram, katalog

Mezi hezké kresby patří i klipart Oranžová kytka ke stažení, ilustrace Digitální budík ke stáhnutí nebo obrázek Zlatý prstýnek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.