Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Upírka, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Upírka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Upírka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Upírka ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upírka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Upírka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upírka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1445x1600
1156x1280
722x800
451x500
145x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 222 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Upírka se nachází v sekci Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zahradní hadice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Housle zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté číslo 4 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, Upírka, download, vektor, obrázek, free, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Upírka, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, webové stránky, Pinterest, památník, škola, web, referáty, kalendář, inkscape, corelDraw, openOffice, časopis, avatar, Instagram, dokumenty, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Anakonda ke stáhnutí, obrázek SH zdarma nebo klipart Auto ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.