Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Upírka, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Upírka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Upírka. Klipart Upírka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upírka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Upírka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upírka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1445x1600
1156x1280
722x800
451x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 222 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Upírka je v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Honduras zdarma Podívejte se i na ilustrace Žaludy ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ovocný věnec ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, free, kliparty, klipart, svg, Halloween, download, ke stažení, obrázek, grafika, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Twitter, blog, profil, seminární práce, PowerPoint, plakáty, pozvánky, office, avatar, památník, word, Pinterest, Instagram, články, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Sekera zdarma, vektor Valentýnské přání anglicky ke stažení nebo obrázek Motorkářská helma ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.