Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Veselý netopýr, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý netopýr zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Veselý netopýr. Pakliže si chcete obrázek Veselý netopýr stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Veselý netopýr lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Veselý netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1013
1280x810
800x506
500x316
160x101

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 628 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Veselý netopýr patří do sekce Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace GPS Navigace zdarma Podívejte se i na klipart Jižní Súdán ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Švýcarský nůž ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, zdarma, Veselý netopýr, download, ke stažení, Halloween, cliparts, vektor, klipart, svg, Veselý netopýr, kliparty, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: blog, plakáty, škola, referáty, profilovka, Twitter, office, kalendář, inkscape, web, Facebook, prezentace, Pinterest, corelDraw, památník, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Mince 1 euro zdarma, ilustrace Galgán nachový ke stažení nebo vektor Vejce kačenka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.