Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Veselý netopýr, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý netopýr zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Veselý netopýr. Stahujte klipart Veselý netopýr v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Veselý netopýr? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Veselý netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1013
1280x810
800x506
500x316
160x101

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 628 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Veselý netopýr je v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kapusta ke stažení Podívejte se i na ilustrace Králík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Policejní auto zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, kliparty, ke stažení, download, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, Halloween, vektor, vektorový obrázek, Veselý netopýr, svg

Doporučené použití klipartu: avatar, dokument, dokumenty, prezentace, word, web, inkscape, Twitter, referáty, openOffice, pozvánky, office, PowerPoint, blog, články, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Fialový motýl ke stažení, vektor Vánoční zvonek ke stáhnutí nebo obrázek WPD zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.