Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Liebigův chladič (Věda) zdarma

Obrázek, klipart Liebigův chladič zdarma

Liebigův chladič je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Liebigův chladič v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Liebigův chladič zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Liebigův chladič ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Liebigův chladič ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

358x1600
286x1280
179x800
111x500
35x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 034 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: tom

Sdílejte klipart nazvaný Liebigův chladič s kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Klipart Liebigův chladič patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek ISO ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nové Mexiko zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mrkvičky ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, svg, klipart, vektor, Liebigův chladič, Věda, free, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, video, Instagram, corelDraw, plakáty, bakalářská práce, word, avatar, textové dokumenty, seminární práce, manuály, kalendář, pozvánky, diplomová práce, fotografie, magazín, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Kreslený sněhulák ke stáhnutí, vektorový klipart Uklízečka ke stáhnutí nebo obrázek Hnědý květ zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.