Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Liebigův chladič, Věda zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Liebigův chladič zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Liebigův chladič. Obrázek Liebigův chladič je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Liebigův chladič? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Liebigův chladič zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Liebigův chladič ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Liebigův chladič ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

358x1600
286x1280
179x800
111x500
35x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 034 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tom

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Liebigův chladič se nachází v sekci Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Nůž ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Přípona PHP zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Žluté vajíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, svg, kliparty, Liebigův chladič, free, Věda, Liebigův chladič, zdarma, grafika, obrázek, vektorový obrázek, download, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, prezentace, webové stránky, škola, Adobe Illustrator , památník, word, kalendář, avatar, Facebook, dokumenty, plakát, office, seminární práce, dokument, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Saranče ke stáhnutí, obrázek Smajlík pusa zdarma nebo klipart Pilot ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.