Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart APP, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart APP zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem APP. Vektorová ilustrace APP je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart APP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart APP ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart APP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 484 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek APP se nachází v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kosa smrtky ke stažení Podívejte se i na klipart Velikonoční motiv ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Zamilovaný smajlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, APP, klipart, free, ke stažení, zdarma, Symboly, vektorový obrázek, APP, download, ilustrace, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, prezentace, pozvánky, blog, seminární práce, plakát, Instagram, fotokniha, avatar, PowerPoint, web, Pinterest, office, Facebook, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Lotyšsko ke stažení, ilustrace Vánoční vystřihovánka ke stáhnutí nebo vektor Puzzle zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.