Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart APP, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart APP zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem APP. Vektorová ilustrace APP je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart APP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek APP ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart APP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 484 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart APP se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelený smajlík ke stažení Podívejte se i na vektor Tulipány ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Foto složka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, free, download, Symboly, APP, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, klipart, zdarma, APP, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, referáty, pozvánky, word, avatar, Instagram, inkscape, památník, časopis, Facebook, plakáty, Twitter, dokument, textové dokumenty, seminární práce, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Energetický nápoj ke stažení, obrázek Schody nahoru ke stáhnutí nebo klipart Dalmatin zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.