Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart APP, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart APP zdarma ke stažení

APP je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek APP je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart APP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek APP ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart APP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 484 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart APP patří do sekce Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Cédéčko zdarma Podívejte se i na vektor Mol ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zvonečky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, cliparts, grafika, free, ke stažení, Symboly, klipart, APP, obrázek, APP, kliparty, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profil, corelDraw, prezentace, památník, Instagram, seminární práce, PowerPoint, referáty, časopis, avatar, web, textové dokumenty, Facebook, dokument, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Ethereum zdarma, obrázek Šicí stroj ke stažení nebo klipart WAV ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.